Nasz team :)

Aktywne spędzanie wolnego czasu, to naszym zdaniem najlepszy z możliwych pomysłów. Oczywiście aktywność można interpretować w różny sposób. Z pewnością zaliczają się do nich wszelkie piesze wędrówki czy to górskie, czy po prostu pięknymi szlakami pieszymi, które możecie znaleźć w nadbałtyckich miejscowościach.

Aktywność fizyczna to także różnego rodzaju atrakcje. Każdy z Was na wakacjach, czy innego rodzaju wyjeździe może spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Oczywiste są narty i snowboard w zimie, a w lecie? W miejscowościach, w których znajdują się zbiorniki wodne, możemy nauczyć się pływać kajakiem, surfować. Gdzieniegdzie można nawet nauczyć się latać. Pozostaje jeszcze jazda konna, strzelnice i wiele, wiele innych ciekawych obiektów.

Z pewnością zdążyliście się przekonać, że jesteśmy grupą dość aktywnie patrząca na spędzanie wolnego czasu, zwłaszcza jeśli chodzi o podróże. To z pewnością wynika z naszego zawodu. Wszyscy jesteśmy trenerami personalnymi, dodatkowo Justyna jest specjalistką od fitnessu, a Karol i Adam specjalizują się w podnoszeniu ciężarów. Dobrze spędza się nam czas w pracy i poza nią. Dlatego właśnie postanowiliśmy założyć stronę internetową i podzielić się z Wami naszymi pomysłami, jak na wyjazdach można spędzać aktywnie wolny czas. Nie martwcie się, uwzględniliśmy także chwilę błogiego lenistwa i relaksu na pięknych polskich plażach oraz zwiedzanie zabytków.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>